Vážení přátelé Krůčku,

přinášíme vám novinky z Krůčkovského světa. I když nemáme otevřeno, snažíme se vám být co nejblíže. Bohužel jsme museli mnoho akcí zrušit. Mezi nimi i náš předporodní kurz. Protože jsme si však říkali, že by bylo opravdu škoda, aby se informace k nastávajícím rodičům nedostali, zvolili jsme online cestu. Připravili jsme online předporodní kurz sestávající se z 5 přednášek - více info zde. Můžete účastnit celého kurzu, nebo pouze přednášek, které vás zajímají. Po přihlášení a zaplacení vám přijde odkaz na kterém vstoupíte do "učebny" a vše je naživo. Kurz bude v prostředí whereby, není třeba nic instalovat. V rámci kurzu vniká také speciální fb skupina, kde budete mít možnost se o tématech i dále poradit.

Dále vás zveme na pohádky, které pro Vás namluvila naše kolegyně a koučka Jana Jánová. Najdete je buď našich fb stránkách, nebo na youtube https://www.youtube.com/channel/UCR8aMDqI4-V8rKUreob3Hvg/playlists.

Na našem fb najdete také různé tvoření, montessori hrátky i cvičení.

Doporučujeme také nejen fb Krůčku ve Svitavách (https://www.facebook.com/mckrucek), ale také fb Krůčku v Moravské Třebové (https://www.facebook.com/krucekmt/)

Také bych vás ráda poprosila o spolupráci v rámci projektu Sítě pro rodinu se kterou spolupracujeme. Jedná se o průzkum potřeb rodičů a pečujících osob v oblasti slaďování pracovního a soukromého života.  a to vyplněním dotazníku (Například návrat do práce (i s velmi) s malými dětmi. Možnosti hlídání dětí? Jak reaguje zaměstnavatel, když jsou děti nemocné? Jak přizpůsobí pracovní dobu rodičům atd.) Dotazník zabere 5-8 minut a je na adrese:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfvGv-d8F6u9DrPHj59oBzHi4S6-Qi79r3QmzFDjG49qzBE8A/viewform Předem moc děkujeme za případnou pomoc.

Poslední informací ještě je změna v telefonním čísle, kde nás zastihnete po dobu omezení provozu a to na tel. 724150215.

Mějte krásné dny, moc vás i vaše děti všichni velmi zdravíme a těšíme se na vás ♥.

Zůstaňte ve zdraví a pokud byste k nám cokoli měli, neváhejte nám napsat či zavolat!

S pozdravem za celý tým,

Kateřina Novotná

Bez našich sponzorů a partnerů by to nešlo Patří jím velký dík.