Dětský den s Krůčkem. V parku Jana Palacha si budete moci zakoupit hrací kartu, se kterou budou děti obcházet naše výtvarná, pohybová a kreativní stanoviště. Po splnění několika úkolů čeká na děti odměna. Hrací karty se budou prodávat v čase od 14:00 do 17:00. Cena za hrací kartu je 120 Kč za dítě (100 Kč členská cena). A na co se mohou děti těšit? Velké bubliny, kuličkodráha, RC modeláři, cákání barev na prostěradlo, malování na obličej a mnoho dalšího.

Připravili jsme pro Vás také bohatý doprovodný program. Ve 14:30 se s tanečním vystoupením představí děti z NK Díra Svitavy. Od 15:00 se můžete přijít podívat na pejsky v rámci ukázky agility. A na závěr na nás čeká v 16:00 divadelní představení Tři pohádky.

Stánek s občerstvením zajistí Monty, těšit se můžete na jejich výbornou zmrzlinu, ledovou tříšť, kávu nebo na párek v rohlíku.

Pro přípravu a organizaci dětského dne potřebujeme spoustu dobrovolníků. Pokud Vás tato akce či činnost dobrovolníka zajímá, obraťte se na naši koordinátorku Andělu Buchtovou.

Kontakt: dobrovolnickecentrum@kruceksvitavy.cz nebo +420 737 713 316.

Doufáme, že nám bude přát počasí a užijeme si krásně strávený společný čas.

Bez našich sponzorů a partnerů by to nešlo Patří jím velký dík.