Ilaria Schellinger- 18-ti letá dobrovolnice z Nemecka (Berlín)

Její zájem o cizí jazyky a poznávání jiných kultur ji přivedl do Svitav. V rámci školních projektů navštívila Itálii, Izreal, Anglii. Pracovala jako dobrovolník v mateřské škole v Berlíne a  pekárne. Věnuje se hře na klavír, tanci a četbě knih. Pomáhá při přípravě klubů v Krůčku, Babykrůčku. Věnuje se sociální činnosti v Senior centru a podílí se na přípravě hodin německého jazyka ZŠ.

Justyna Perestret- 29 letá dobrovolnice z Polska

Vystudovala magisterské štúdium Kulturního menežmentu a pracovala jako fortožurnalista a později jako úřednice a asistentka v místním kulturním centru. Mezi její zájmy patří filmy a fotografie. Byla mentorkou zahraničních dobrovolníků, což ji přivedlo k myšlence stát se dobrovolníkem v našem centru. Podílí se na přípravě klubů a akcích Krůčku. Pomáhá při tvorbě hodin anglického jazyka na ZŠ.

Maya El Hail- je 18letá Francouzská pocházející z Tours

Po ukončení studií se rozhodla vyzkoušet si dobrovolnickou službu. Jelikož by v budoucnu chtěla pracovat jako vychovatelka, místo vnašem centru ji přišlo jako dobrá příležitost k získání zkušenosti s dětmi. Věnuje se klasickému i modernímu tanci. Pomáhá v Babykrůčku, Lesní školce a podíli se na tvorbě vyučovacích hodin francouzštiny na svitavskem gymnáziu.

 

Rádi byste se na něco zeptali?

Rádi se vám budeme věnovat

Bez našich sponzorů a partnerů by to nešlo Patří jím velký dík.