Krůček pořádá řadu besed, seminářů a workshopů. Momentální nabídku naleznete v aktualitách. Kurzy jsou podpořeny projektem Centrum pro rodinu (MPSV, program Rodina), městem Svitavy a Pardubickým krajem.

Na semináře je nutno se předem hlásit. U mnohých vzdělávacích akcích poskytujeme i možnost hlídání dětí. Informace naleznete na letáčcích.

 

Aktuální vzdělávací akce najdete na měsíčním programu a v novinkách na webu.

Kurz pro Předškoláky

Kurz pro rodiče s předškoláky, příprava na vstup do školy. O aktuální termíny si napište na email: materskecentrum@kruceksvitavy.cz

Montessori principy ve výchově dětí 0-3 let /3-6let

Jaký je montessori vzdělávací systém a kdo byla Marie Montessori? Absorbující mysl, lidské tendence, senzitivní období – proč to funguje? Činnosti, připravené prostředí, samostatnost a rozvoj dítěte – jak to funguje a co použít doma? To vše se dozvíte na vzdělávacím workshopu spolu s konkrétními tipy, nápady a informacemi. 

Předporodní příprava

- můžete využít dvakrát v měsíci pondělní dopolední Přípravu na miminko s konkrétními tématy, nebo pondělní odpolední klub a poradnu pro těhotné  a speciální přednášky k tématu. Více info naleznete na měsíčním programu a v aktualitách

Kurz první pomoci

Kurz vede zdravotnice Mgr. Kateřina Krausová s bohatou zkušeností s pořádáním kurzů. Poznatky čerpá mimo jiné z práce v IZS. Zaměřením zahrnují to nejdůležitější, s čím se můžeme stkat v běžném životě (zásta srdce, dechu v důsledku úrazu, popáleniny, zlomeniny, třžné rány, krvácení a další). Kurz pořádáme zpravidla dvakrát ročně, informace v aktualitách.


Rádi byste se na něco zeptali?

Rádi se vám budeme věnovat

Bez našich sponzorů a partnerů by to nešlo Patří jím velký dík.