Poznej jazyk lásky svého dítěte

Někdy máme pocit, že pro své děti děláme všechno, co potřebují, co si přejí a přesto s námi nechtějí spolupracovat nebo jsou nešťastní. Vysvětlením může být prázdná citová nádrž, jednoduše si nejsou jisti, jestli je máme rádi takové, jací jsou. Integrovat jazyky lásky do každodenního života a dát dětem jasně najevo, že je milujeme takové, jaké jsou, může vzájemné spolupráci a bližšímu kontaktu napomoci. Chceš zažívat se svými dětmi blízkost a porozumění? Přijď na seminář a získej inspiraci, jak projevit lásku primárním jazykem lásky tvých dětí. Jazyky lásky vás provede Zuzana Stříteská, nadšená matka tří dětí a zakladatelka projektu Mateřství jako ráj na zemi, kde podporuji ženy prožívat své mateřství s nadšením a žít ho naplno i s těžkostmi, které přináší a hlavně s radostí a vděčností za zázraky, kterými oplývá.
Cena: 120 Kč (členská cena 100 Kč).
Přihlášení: Rezervační systém, Vzdělávání pro dospělé - https://www.kruceksvitavy.cz/cs/m-300-rezervacni-system

Jak podpořit přirozený vývoj řeči u nejmenších dětí 

Přednáška: čtvrtek 18. 4. 2024, 16:00-18:00

Praktický workshop: středa 24. 4. 2024, 16:00-17:00

Ukážeme si, jak rozvíjet všechny smysly a funkce tak, aby vývoj řeči probíhal správně. Vysvětlíme si, co a jak můžeme dělat doma i na hřišti.

Obsah: aktivity a hračky, které rozvíjí zrak, sluch, motoriku a myšlení, knížky a jak vést děti ke čtení už od narození, říkanky na doma i na ven, jóga pro děti jako dechové cvičení a trénink motoriky.

Lektorka: Mgr. Lucie Navrátilová – logopedka, učitelka a lektorka klubu Logohrátky.

Cena přednáška: 100 Kč (členská cena 80 Kč).

Cena workshop: 70 Kč (členská cena 50 Kč).

Kapacita na seminář je omezená, přihlášení probíhá přes rezervační systém. Odkaz na něj najdete na hlavní liště na stránkách www.kruceksvitavy.cz.

 

Semináře, workshopy

Krůček pořádá řadu besed, seminářů a workshopů. Momentální nabídku naleznete v aktualitách. Kurzy jsou podpořeny projektem Centrum pro rodinu (MPSV, program Rodina), městem Svitavy a Pardubickým krajem.

Na semináře je nutno se předem hlásit na e-mail materskecentrum@kruceksvitavy.cz.  U mnohých vzdělávacích akcích poskytujeme i možnost hlídání dětí. Informace naleznete na letáčcích.

Aktuální vzdělávací akce najdete na měsíčním programu a v novinkách na webu.

Předporodní příprava

Můžete využít Klub a cvičení pro těhotné, který se koná každé pondělí v čase od 15:30 do 17:00. Dále Vám přinášíme klub Srdíčka, který se koná 2x měsíčně v pondělí od 9:00- 11:00. Zde můžete hledat odpovědi na otázky týkající se kojení, nošení dětí, spánku miminek, zavádění příkrmů a mnoho dalšího. Více info naleznete na měsíčním programu a v aktualitách.

Kurz první pomoci

Kurz vede zdravotnice Mgr. Kateřina Krausová s bohatou zkušeností s pořádáním kurzů. Poznatky čerpá mimo jiné z práce v IZS. Zaměřením zahrnují to nejdůležitější, s čím se můžeme stkat v běžném životě (zásta srdce, dechu v důsledku úrazu, popáleniny, zlomeniny, třžné rány, krvácení a další). Kurz pořádáme zpravidla dvakrát ročně, informace v aktualitách.


Rádi byste se na něco zeptali?

Rádi se vám budeme věnovat

Bez našich sponzorů a partnerů by to nešlo Patří jím velký dík.