Semináře, workshopy

 

Krůček pořádá řadu besed, seminářů a workshopů. Momentální nabídku naleznete v aktualitách. Kurzy jsou podpořeny projektem Centrum pro rodinu (MPSV, program Rodina), městem Svitavy a Pardubickým krajem.

Na semináře je nutno se předem hlásit na e-mail materskecentrum@kruceksvitavy.cz.  U mnohých vzdělávacích akcích poskytujeme i možnost hlídání dětí. Informace naleznete na letáčcích.

Aktuální vzdělávací akce najdete na měsíčním programu a v novinkách na webu.

Předporodní příprava

Můžete využít Klub a cvičení pro těhotné, který se koná každé pondělí v čase od 15:30 do 17:00. Dále Vám přinášíme klub Srdíčka, který se koná 2x měsíčně v pondělí od 9:00- 11:00. Zde můžete hledat odpovědi na otázky týkající se kojení, nošení dětí, spánku miminek, zavádění příkrmů a mnoho dalšího. Více info naleznete na měsíčním programu a v aktualitách.

Kurz první pomoci

Kurz vede zdravotnice Mgr. Kateřina Krausová s bohatou zkušeností s pořádáním kurzů. Poznatky čerpá mimo jiné z práce v IZS. Zaměřením zahrnují to nejdůležitější, s čím se můžeme stkat v běžném životě (zásta srdce, dechu v důsledku úrazu, popáleniny, zlomeniny, třžné rány, krvácení a další). Kurz pořádáme zpravidla dvakrát ročně, informace v aktualitách.


Rádi byste se na něco zeptali?

Rádi se vám budeme věnovat

Bez našich sponzorů a partnerů by to nešlo Patří jím velký dík.