Dobrý den.
 
Přinášíme Vám program na druhý lednový týden v Krůčku. Došlo k pár změnám. 
 
Hned v pondělí ráno se můžete těšit na Podpůrnou skupinu kontaktního rodičovství a odpoledne na klub Opičáci v tělocvičně ZŠ Riegrova od 16 hod a od 17 hod na Poradnu a cvičení pro těhotné v Krůčku.
 
V úterý dopoledne jsou tady pro Vás oblíbené masáže a klub pro miminka. Úterní odpoledne je zasvěcené cvičení - od 16 hod pro ty menší s rodiči v klubu Hýbánky a od 18 hod cvičení pro ženy.
 
Středeční program bude zbrusu nový - dopoledne klub Mama mimi plný her, říkanek a cvičení a odpoledne od 15:30 klub Kulíšci, který nám vystřídá středeční DUBINKU. Přijďte se za námi ve středu podívat, pobavit, rozhýbat, zazpívat nebo třeba něco vyrobit.
 
Ve čtvrtek se pak můžete těšit od 10 hodin na osvědčený klub Šikulové a v pátek na Smyslohrátky.
 
Jsme pro Vás v Krůčku každý den již od 8.30 hod, neváhejte proto před začátky klubů přijít, využít volnou hernu, dát si kafe/čaj, posvačit, probrat s ostatními rodiči i lektorkami co je nového a nebo prostě jen pobýt.  Není třeba dokládat nám potvrzení o vašem zdravotním stavu. Nejen že nám to pravidla umožňují (setkávání do 20 osob), ale také se vzájemně respektujeme.
 
Přejeme všem krásné zimní dny
Tým Krůčku

 

Bez našich sponzorů a partnerů by to nešlo Patří jím velký dík.