LEDEN 2024

KARNEVAL S MC KRŮČEK SVITAVY

Na konci ledna nás čeká trochu toho veselení na Karnevalu s MC Krůček. Aktuálně sháhíme nové dobrovolníky, kteří by nám pomohli s výzdobou sálu ve Fabrice i na samotné akci u stanovišť pro děti.
Dobrovolníkem se můžeš stát i ty! Máš čas a chuť se zapojit do dění ve městě, potřebujš si splnit praxi? nebo si chceš zkusit práci v kolektivu a práci s dětmi? Neváhej a dej mi o sobě vědět na telefonním čísle 737 713 316 (stačí poslat sms nebo zprávu přes whatsApp), případně se ozvi na mail: dobrovolnickecentrum@kruceksvitavy.cz

 

 

 

 

 Projekt Dobrovolnické centrum Krůček je podpořen z projektu Ministerstva vnitra _program rozvoj dobrovolnické služby a z programu Pardubického kraje podpory aktivit navazujících na sociální služby poskytované podle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách a městem Svitavy.

Hlavním cílem projektu je vytvářet stabilní dobrovolnickou síť ve městě Svitavy a jeho okolí, která se zaměřuje na potřebnost místních neziskových (našich přijímajících) organizací a jejich cílových skupin. Cílem dobrovolnického centra je také propagovat dobrovolnickou činnost a věnovat se osvětě dobrovolnictví. Chceme díky fungování dobrovolnického centra a práci našich dobrovolníků v přijímajících organizacích pomáhat všem, kteří to potřebují.

Rádi byste se na něco zeptali?

Rádi se vám budeme věnovat

Bez našich sponzorů a partnerů by to nešlo Patří jím velký dík.