Na tento projekt se můžete těšit i v tomto roce. Již brzy zveřejníme podrobnosti pro rok 2023!

Máte typ, kde by se vybrané dárky pro děti využily? Dejte nám vedět.


Vánoční projekt 2022 za spolupráce firmy Kozák Svitavy s.r.o

Buď milý jen tak

 

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NĚČEHO JEDINEČNÉHO.

PROJEKT "BUĎ MILÝ JEN TAK" ZAHŘEJE U SRDCE KAŽDÉHO.

 Ne každý má takové štěstí narodit se do úplné rodiny a prožít pohádkové dětství. Dobrovolnické centrum Krůček pod záštitou firmy Kozák Svitavy s.r.o pořádá Vánoční projekt „buď milý jen tak“. Od 1.12.2022 do 18.12.22 najdete v prodejně Kozák Svitavy s.r.o jmenný seznam dětí, jimž můžete zakoupit dárek a na sběrné místo, kterým je právě prodejna, můžete dárek zanést. Pokud dárek nakoupíte u Kozáka, dostanete navíc na tento dárek 30% slevu. Dárky poté předají dětem z Azylového domu a Dětského centra ve Svitavách zaměstnanci firmy Kozák Svitavy s.r.o. a Dobrovolnické centrum Krůček. Pojďme společně udělat dětem, které si to zaslouží Štědrý den nevšedním zážitkem a pomoc jim zažít atmosféru rodinného krbu. Děkujeme, že máte srdce na správném místě. Každá pomoc se počítá

 

Projekt Dobrovolnické centrum Krůček je podpořen z projektu Ministerstva vnitra _program rozvoj dobrovolnické služby a z programu Pardubického kraje podpory aktivit navazujících na sociální služby poskytované podle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách a městem Svitavy.

Hlavním cílem projektu je vytvářet stabilní dobrovolnickou síť ve městě Svitavy a jeho okolí, která se zaměřuje na potřebnost místních neziskových (našich přijímajících) organizací a jejich cílových skupin. Cílem dobrovolnického centra je také propagovat dobrovolnickou činnost a věnovat se osvětě dobrovolnictví. Chceme díky fungování dobrovolnického centra a práci našich dobrovolníků v přijímajících organizacích pomáhat všem, kteří to potřebují.

Rádi byste se na něco zeptali?

Rádi se vám budeme věnovat

Bez našich sponzorů a partnerů by to nešlo Patří jím velký dík.