Přijďte si vyzkoušet program v Krůčku! Po prázdninách startujeme v týdnu od 7. do 11. září, kdy nebudete platit žádné vstupné!

Ochutnávku nového programu jsme pro vás připravili na čtvrtek 3. září od 15:30 hod na tradičním Happeningu s podtitulem „Znáte Krůček“? Ten proběhne v parku Jana Palacha (v příp. nepříznivého počasí v Krůčku), Jde o přátelské neformální setkání na piknikových dekách s programem pro děti – ochutnávka našich klubů, představení dalších „krůčkovských“ aktivit a akcí. 

Novinkou v programu je například klub - Tancování maminek s miminky v šátku či nosítku, na který se můžete těšit každé pondělí od 15 hodin.

Dále vás v září čeká oblíbený bazárek podzimního a zimního dětského oblečení, vybavení, hraček, kočárků ad. potřeb pro rodiny bude probíhat od pondělí 21. do středy 23. září v sále Fabriky. V případě zájmu o prodej je nutné se zaregistrovat na bazarek@kruceksvitavy.cz.

Zveme Vás také na ukázkovou lekci ve formě workshopu - Cvičení diastáza a pánevní dno ve středu 23. 9. od 16:30 do 19:30 hod. Vše proběhne pod vedením certifikované lektorky Lenky Švecové - vhodné pro ženy po porodu (jakkoliv dlouho), které se chtějí dostat do dobré fyzické formy, posílit pánevní dno, zaktivovat roztažené břišní svalstvo a ulevit zádům přetíženým od nošení miminka a kojení. Kapacita omezena – nutné objednání předem nejpozději do 21. 9. na e-mailu: materskecentrum@kruceksvitavy.cz, tel. 737 236 152. Cena workshopu: 350 Kč členi/400 Kč nečleni MC Krůček.

září 2020happeningpodpůrná skupinatancování

Bez našich sponzorů a partnerů by to nešlo Patří jím velký dík.