I v prosinci jsme tu pro vás. Bohužel stále online, ale věříme, že naše příspěvky a videa vám mohou být inspirací.

První adventní týden je plný naděje, ale pro děti také Mikuláše. V pondělním příspěvku si můžete s dětmi protáhnout těla jako anděl či čertík.

Úterý je ve znamení celosvětového dne štědrosti a dobrých skutků, najdete ho také jako Giving Tuesday. I my se přidáváme! A abyste měli jednodušší přehled, posíláme vám pár tipů jak se můžete zapojit:
Krabice potřebným - tento projekt mířený na Svitavsko, je podporou pro osamělé starší lidi, rodiny v nouzi, nebo lidi žijící na ulici. Sestavte svou krabici, doplňte napsaným přáníčkem (i pohlednice stačí) a doneste na jedno z míst - více info na plakátku
Mikulášská dražba, kde nejen podpoříte, ale ještě získáte krásné dárky! Můžeš zde vydražit i 10 volných vstupů k nám do Krůčku, nebo do Krůčku v Moravské Třebové!
♥ Přidejte se k výzvě Giving tuesdayday a sdílejte své štědrosti 
Krabice od bot - největší česká sbírka dárků pro děti v nouzi
♥ Rozhlídni se kolem sebe a podaruj toho, kdo to potřebuje.
♥ Jsouli ti blízká zvířata, i ty se ocitají v nouzi - mrkni na stránky záchranné stanice Zelené Vendolí 

Od 1.12 do 6.12. také můžete s dětmi hrát veselou hru po Svitavách NEZBEDNÉ BARVIČKY - víze info zde.

Nezapoměňte si protáhnout těla s vašimi ratolestmi v šátku a to s Petrou Snohovou. Video na tento týden opět naleznete na tancování v šátku s Petrou

Čtvrteční notička proběhne opět online a tentokrát naleznete odkaz ve čtvrtek ráno na našich fb stránkách. Notička proběhne přes google meet. 

online první advent

krabice potřebným

Bez našich sponzorů a partnerů by to nešlo Patří jím velký dík.