PROGRAM KRŮČKU NA ZÁŘÍ 2021
 
Nezdá se to, ale do konce prázdnin už zbývá jen pár dní a září je doslova za rohem. A září s Krůčkem bude pěkně nabité!
 
Po prázdninách startujeme v pondělí 6. září. Poznat nás můžete již pár dní předem, a to v sobotu 4. září na Festivalu volnočasových aktivit aneb Svitavy v pohybu, který proběhne od 14 do 18 hodin v areálu svitavského stadionu. V pondělí 4. září se pak potkáme na tradičním Happeningu s podtitulem „Znáte Krůček“? Ten proběhne v parku Jana Palacha (v příp. nepříznivého počasí v Krůčku) od 15:30 hod, Jde o přátelské neformální setkání na piknikových dekách s programem pro děti – ochutnávka našich klubů, představení dalších „krůčkovských“ aktivit a akcí.
 
Od září pro Vás bude fungovat nový pravidelný týdenní program – čekají Vás pravidelná setkávání v rámci klubu Příprava na miminko, Podpůrná skupina kontaktního rodičovství, těhotenské cvičení, nové kluby Opičáci a Šikulové, osvědčená Mama a mimi jóga, Smyslohrátky, Babyklub a baby masáže, venkovní klub Dubinka ad. aktivity.
 
Od září budou opět probíhat vzdělávací semináře a workshopy určené nejen pro rodiče malých dětí. K nim nabídneme v případě zájmu i hlídání dětí. Ve čtvrtek 23. září od 16 hod se můžete těšit na vzdělávací seminář První pomoc dětem, který povede lektorka první pomoci Mgr. Kateřina Krausová. Ve čtvrtek 30. září od 16 hod pak proběhne zážitkový workshop s rebelskou koučkou Janou Jánovou na téma Syndrom neviditelné ženy.
 
Přesné časové uspořádání pravidelného programu, informace o přihlašování na vzdělávací akce a aktuální informace budeme průběžně aktualizovat a upřesňovat, sledujte náš fcb a stránky jednotlivých událostí.
 
Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na pestrý podzim s Vámi
Tým Krůčku
 
 
 

Bez našich sponzorů a partnerů by to nešlo Patří jím velký dík.